Aktywni zawodowo

Ludzie aktywni zawodowo narażeni są na wyłudzenia pieniędzy poprzez ataki na ich konta bankowe m.in. gdy logują się przy użyciu urządzeń mobilnych (tabletów, tel. komórkowych, itp.). Powinni także zwracać uwagę na oferty produktów finansowych kuszące wysokim zyskiem (papiery wartościowe, inwestycje, kryptowaluty).

Nieautoryzowane transakcje internetowe to jedno z większych zagrożeń czekających na nas w sieci. Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinarium, które poprowadził radca prawny Sylwester Kasprzewski

Zakupy online w dobie stanu epidemii w kraju są naszą codziennością. Kupujemy prezenty świąteczne dla naszych domowników, ale również sprzęty, przedmioty codziennego użytku. Jednak nie zawsze nasze transakcje dochodzą do skutku, a niekiedy stajemy się ofiarami oszustwa. Jakie zagrożenia na nas czyhają podczas zakupów online? Jak możemy rozwiązać spór ze sprzedającym? Dowiemy się o tym z webinarium, które poprowadziły ekspertki z zakresu ochrony praw konsumenta r.pr. Dorota Pilarczyk oraz adw. Agata Bicka – Cenzartowicz.

Prezentacje

Obejrzyj w formacie PDF – Nieautoryzowane transakcje
Obejrzyj w formacie PDF – Zakupy online

Video blogi

#Nieautoryzowane transakcje internetowe

#Zakupy online, oszustwa wobec kupujących

Artykuły